Progress in Plant Protection

Polityka prywatności

Polityka Prywatności

 

Redakcja Progress in Plant Protection bardzo poważnie traktuje prywatność swoich czytelników i pragnie poinformować, iż nie zbiera, zachowuje, kolekcjonuje oraz nie używa informacji personalnych użytkowników strony internetowej i czytelników. 

 

 

Polityka E-mail


Progress in Plant Protection nie sprzedaje, wypożycza lub w inny sposób nie udostępnia adresów e-mailowych użytkowników oraz innych danych personalnych. 

 

 

Programy Statystyczne

 

Progress in Plant Protection może niekiedy wykorzystywać analizy statystyczne ruchu na stronie www dla własnych potrzeb, które wykorzystują ciasteczka (cookies) w celu identyfikacji, kraju, numeru IP oraz sposobów korzystania ze strony www, włączając w to  przekierowania z innych stron. Możemy również identyfikować czy odwiedzasz nas używając wyszukiwarek takich jak Google czy Bing oraz jakiego zapytania użyłeś. 

Większość przeglądarek internetowych umożliwia kontrolowanie ciasteczek w ustawieniach przeglądarki.

 

Polityka Open Access


Czasopismo Progress in Plant Protection funkcjonuje w formule Open Access, co oznacza, że cała jego zawartość jest dostępna bez opłat dla użytkownika lub jego instytucji. Użytkownicy mogą korzystać z pełnych tekstów artykułów, przeszukiwać, czytać, pobierać, drukować, kopiować i cytować (zawsze podając źródło), czy też używać ich w każdym prawem dozwolonym celu, bez proszenia o zgodę wydawcy bądź autora. Pozostaje to w zgodzie z definicją BOAI dotyczącą wolnego dostępu.

 

Czasopismo Progress in Plant Protection stosując zasadę bezpośredniego dostępu do jego treści (Open Access), hołduje zasadzie, że darmowe udostępnianie czytelnikom treści badań naukowych przyczynia się do szerszej wymiany wiedzy w wymiarze światowym.